Your browser does not support JavaScript!
مشاوره
مشاوره

  مشترى مدارى و كسب میزان حداكثرى رضایت مشتریان اجراى مدیریت دانش، خلاقیت و نوآورى، كارگروهى و یكپارچگى تیمى توجه خاص به منابع انسانى به عنوان اصلى‌ترین و ارزشمندترین سرمایه سازمان همگامى با دانش فنى، مهندسى روز بهبود مستمر سیستم‌ها و بهسازى فرآیندهاى سازمان برقرارى ارتباطات و تعامل مناسب و موثر با كلیه ذی‌نفعان سازمان حس مسئولیت‌پذیرى اجتماعى و پاسخگویى

ادامه مطلب
فنی مهندسی
فنی مهندسی

فنی و مهندسی مدیریت فنی مهندسی در میترال آلومینیوم بخش مهمی از مدیریت تولید و بهره‌برداری است، دانش فنی برآمده از تجربه، تخصص و همكاری با شركت های معتبر اروپایی با نگاهی به آینده و نیاز مخاطبان مجموعه فنی مهندسی را در راستای ایجاد نوآوری و بهره‌وری بالاتر قرارداده است. انجام و اجرای محاسبات مهندسی در پروژه‌های مختلف با استفاده از آخرین نسخه‌های مورد تائید استاندارهای سازمان نظام فنی مهندسی كشور و استاندارهای مهندسی جهان با استفاده از نرم افزارهای به روز برای اطمینان كامل مهندسین معماران انجام می‌گیرد. اجرای مهندسی نما به عنوان یكی از مهم‌ترین وظایف فنی و مهندسی در بخش نظارت، مشاوره و اجرا بر اساس و هدف جلوگیری از خطای فنی، كنترل زمان پیمان و مدیریت متغییرها و نظارت بر كیفیت مصالح و طراحی‌ها برای تسریع فرآیندهای اجرا و تصمیم گیری‌های لازم برای كمك به پروژه انجام می‌شود.

ادامه مطلب
نصب
نصب

نصب و خدمات آیتم‌های درو پنجره آلومینیوم با طول عمر و راندمان محصول نهایی رابطه مستقیمی دارد که شرکت میترال آلومینیوم در این زمینه با سال‌ها تجربه، پاسخگوی نیاز پروژه‌های مختلف می‌باشد. ما بر این اعتقادیم که ارائه خدمات و نصب فعالیتی تخصصی است که بایست توسط کارشناسان انجام و توسط مجموعه واحد فنی شرکت پشتیبانی گردد.   نصب پنجره آلومینیوم باید به‌طوری باشد که قابلیت تحمل بارهای مختلف که طی استفاده از محصول وارد می‌گردد را بایست تحمل و به ساختمان منتقل نمایید لذا بایست درزبندی در نصب دروپنجره آلومینیوم کامل شده باشد همچنین از انتقال صوت و حرارت جلوگيری نماید چگونگی باز و بسته شدن پنجره آلومینیوم باید به راحتی و مطمئن انجام شود.   بهترین زمانی که می‌توانید اقدام به نصب آیتم‌های دروپنجره آلومینیوم نمایید بعد از بتونه کاری و قبل از تمام شدن نقاشی است، که لازم است حداقل 15 روز کاری قبل از آن مجموعه واحد فنی شرکت را از زمان پیش بینی خود مطلع سازید لذا ما در میترال آلومینیوم با بهره‌گیری از دانش و تجربه تیم نصب خود و استفاده از متریال درجه یک در مراحل مختلف نصب درب و پنجره در تلاشیم تا بهترین کیفیت را به شما ارائه دهیم.

ادامه مطلب