Your browser does not support JavaScript!
ثبت سفارش

ثبت سفارش

چرا آلومینیوم

اینكه آلومینیوم بهترین متریال مورد استفاده برای پنجره‌ها، درها و نماها برای معتبرترین و نمادین‌ترین ساختمان‌های جدید دنیا است یك اتفاق و یا یك تكرار ساده نیست. آلومینیوم محصولی است كه بدون افت كیفیت، با عایق‌بندی كامل و با نهایت دقت ساخته می‌شود. این محصول راه كاری مستقل و پایدار برای صنایع پیشرو ساختمانی است.

توسعه دانش مهندسی ساختمان، رعایت اصول ایمنی بیشتر برای پایدارسازی سازه‌ها و اجرای روش‌های نوین در محصولات و مصالح ساختمانی راهی است كه تا ایجاد رضایتی بالاتر و استمرار ساختاری مناسب‌تر ادامه دارد و استفاده از محصولات متنوع و متخصص آلومینیومی ساختمانی امروزه راهكاری مبتنی بر دانش و پیشنهاد متخصصین برای سازه‌های مسكونی، اداری و صنعتی است.

وزن سبك به عنوان مصالح نوین ساختمانی، قابلیت 100درصد بازیافت، استحكام بالای پروفیل‌های مختلف آلومینیومی، ایجاد عایق حرارتی، عایق رطوبتی و عایق صوتی، عدم نیاز به تعمیر و نگهداری، عدم تغییر رنگ، عدم تغییر شكل در محصولات، تامین نیازهای مختلف و متنوع، كارایی ساده، دوام بسیار بالا و نصب و بهره‌برداری ساده از ویژگی‌هایی است كه توسط این محصولات تامین می‌شود.

 

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش فرم زیر را وارد کنید

لطفا رای خود را به این مطلب ثبت کنید
لطفا نظر خود را درباره این محصول بنویسید