Your browser does not support JavaScript!
نصب
نصب

نصب نصب

نصب و خدمات آیتم‌های درو پنجره آلومینیوم با طول عمر و راندمان محصول نهایی رابطه مستقیمی دارد که شرکت میترال آلومینیوم در این زمینه با سال‌ها تجربه، پاسخگوی نیاز پروژه‌های مختلف می‌باشد. ما بر این اعتقادیم که ارائه خدمات و نصب فعالیتی تخصصی است که بایست توسط کارشناسان انجام و توسط مجموعه واحد فنی شرکت پشتیبانی گردد.

 

نصب پنجره آلومینیوم باید به‌طوری باشد که قابلیت تحمل بارهای مختلف که طی استفاده از محصول وارد می‌گردد را بایست تحمل و به ساختمان منتقل نمایید لذا بایست درزبندی در نصب دروپنجره آلومینیوم کامل شده باشد همچنین از انتقال صوت و حرارت جلوگيری نماید چگونگی باز و بسته شدن پنجره آلومینیوم باید به راحتی و مطمئن انجام شود.

 

بهترین زمانی که می‌توانید اقدام به نصب آیتم‌های دروپنجره آلومینیوم نمایید بعد از بتونه کاری و قبل از تمام شدن نقاشی است، که لازم است حداقل 15 روز کاری قبل از آن مجموعه واحد فنی شرکت را از زمان پیش بینی خود مطلع سازید لذا ما در میترال آلومینیوم با بهره‌گیری از دانش و تجربه تیم نصب خود و استفاده از متریال درجه یک در مراحل مختلف نصب درب و پنجره در تلاشیم تا بهترین کیفیت را به شما ارائه دهیم.

تگ ها :
لطفا رای خود را به این مطلب ثبت کنید
لطفا نظر خود را درباره این محصول بنویسید